Konsulting IT

Doradztwo IT

System IT wstrzymuje rozwój Twojej firmy? Sprawdź naszą usługę konsulting IT

12 lat doświadczenia w pracy dla firm z różnych sektorów gospodarki na terenie Wrocławia i okolic. To zapewniło nam doświadczenie, którym możemy podzielić się z Tobą, aby system IT wspierał rozwój Twojego biznesu.

Doradztwo IT Wrocław

Skorzystaj z wiedzy i szerokiego zaplecza technologicznego Security Partners. Stwórz kompleksową strategię informatyczną dotyczącą cyfrowej i technologicznej transformacji organizacji, zgodną z celami biznesowymi. Nasza usługa doradztwa strategicznego w obszarze IT pomoże zautomatyzować operacje na danych, zoptymalizować oprogramowanie i wdrożyć najnowsze technologie.

Zaczynaliśmy w 2007r. od małych projektów informatycznych, aktualnie pracujemy dla polskich liderów rynku. Skupiamy się na tym, by dostarczać najlepsze usługi informatyczne dla biznesu. Pomagamy omijać problemy, które bez specjalistycznej wiedzy byłyby niedostrzegalne.

Zastanawiasz się, kiedy może Ci się przydać usługa konsultingu IT tutaj kilka podpowiedzi:

  • Tworzenie strategii rozwoju IT,
  • Zmiana dotychczas wykorzystywanych rozwiązań IT,
  • Analiza procesów biznesowych w ramach IT,
  • Tworzenie systemu obiegu informacji w firmie, budowanie i rozwój aplikacji (w tym ERP),
  • Ochrona danych i podnoszenie poziomu bezpieczeństwa obiegu informacji,
  • Dobór dostawców usług teleinformatycznych.

Technologie teleinformatyczne w Twojej firmie nie wspierają rozwoju biznesu?. Warto skonsultować to z inżynierami z ponad 12 letnim doświadczeniem we wdrażaniu i optymalizacji systemów teleinformatycznych dla klientów z różnych branż gospodarki.

Jak wygląda proces doradztwa IT

Security Partners pomaga firmą/organizacjom o różnej wielkości i strukturze ulepszać i modernizować systemy IT  dopasowana do celów biznesowych firmy. Umożliwiło nam to opracowanie skutecznej ścieżki doradztwa IT (informatycznego). Dlatego zaufaj doświadczonym ekspertom Security Partners i już dziś zapytaj o ofertę –  Doradztwo IT Wrocław.

Warto wiedzieć
Konsulting IT

Wdrażanie nowych, zaawansowanych rozwiązań informatycznych takich jak systemy klasy ERP lub CRM to złożony, wielowymiarowy proces. Proces ten wymaga specjalistycznej wiedzy, odpowiednich umiejętności i doświadczenia w realizacji tego typu projektów. Konsulting IT to sposób na znalezienie prawidłowych odpowiedzi na wiele pytań związanych z poszukiwaniem, a następnie wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania firmą.

Rozwiązania te są często związane są z przebudową sieci informatycznej przedsiębiorstwa czy wyborem specjalistycznego oprogramowania. Doradztwo/Konsulting IT to, zatem możliwość skorzystania z fachowej porady w zakresie wyboru odpowiedniego oprogramowania, jak również dostosowania i rozwoju aplikacji do zmieniających się potrzeb firmy. A także poprawy poziomu bezpieczeństwa przepływu informacji, poprawy szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Konsulting IT wpływa też na stworzenia kompleksowej strategii rozwoju IT danej firmy.

Jeśli nie dysponujesz fachową wiedzą i nie chcesz popełnić błędu przy wyborze systemu informatycznego to skorzystaj z konsultingu IT. Z perspektywy czasu zobaczysz, że będzie to słuszny i w pełni uzasadniony krok.  Z usług doradczych warto korzystać także wtedy, gdy:

  • planujesz przebudowę aktualnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem,
  • planujesz zmodyfikować istniejący w firmie system zabezpieczeń informatycznych
  • chcesz zmodyfikować funkcjonującą w firmie organizację pracy.

 

CASE STUDY USŁUGI INFORMATYCZNE SECURITY PARTNERS

1

Firma usługowa

Outsourcing IT na przykładzie funkcjonowania firmy z branży usługowej
 
Zobacz więcej

2

Szkoła publiczna

Outsourcing usług IT na przykładzie szkoły publicznej

Zobacz więcej

3

System bezpieczeństwa informacji

Case study – System bezpieczeństwa IT

Zobacz więcej

Jeżeli rozważasz powierzenie zadań nadzoru nad infrastrukturą IT zewnętrznej firmie informatycznej to na pewno zainteresuje Cię nasza usługa „Outsourcing IT oparty o Strategię IT”. To autorski projekt Security Partners, bazujący na 12-letnim doświadczeniu w pracy z firmami różnej wielkości i z różnych branż gospodarki. Outsourcing IT oparty o Strategię IT to najbardziej optymalny sposób wspomagania realizacji potrzeb biznesowych firmy w oparciu o nowoczesne systemy IT i bezpieczeństwo IT. Usługa skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują zintegrowanego, łatwego w użytkowaniu i niezawodnego systemu IT, bez konieczności zatrudniania etatowych pracowników.

 

Audyt bezpieczeństwa informacji